Blindr
sk cz si en

Pokecaj - Prešov a okolie


Pokecaj o všeličom v Prešovskom kraji.
User23469564
0 Like 0 Dislike
:d hahahaahhahahhahahhahahahhaha vrat sa mi vraaat uz budem kamaraaat uz nebudem na teba kricaaat ,tak sa tu vraaaat ooooo
User23469564
0 Like 0 Dislike
a kde je ten chlapec co sa tu chcel pridat mi ho luto som ho s tade vyhodil heeej kamooo pod kecaaat ja len srandovaaal
User7473643
0 Like 0 Dislike
blázoon ved pisem to tak pomaly odosielááááá
User23469564
0 Like 0 Dislike
no pis rychlejsie ak mozes lebo pozeram ze si sa prisposobila tomu spomalenemu pokecu
User7473643
0 Like 0 Dislike
na lavo dolu by mali byt učastnici ale nikto tam nie je
User23469564
0 Like 0 Dislike
a kde sa to da pozreit ze kde je kot? lebo ja som tu este len zelenacik malicky :d oboznamujem sa stymto tu zamrznutym serverom asi namrazu maju na antenach v lete pojde lepsie
User7473643
0 Like 0 Dislike
no roob si prdeeel tsssss
User23469564
0 Like 0 Dislike
ako kukas? kuku kuku kukuk
User23469564
0 Like 0 Dislike
hej hej totalka pomaleeee v dnesnej dobe,,toto bude stratova investicia toto tu :d bars nezarobia
User7473643
0 Like 0 Dislike
noo ako kukám iba my sme tu
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.