Blindr
sk cz si en

Teen Wolf / Vlci Mlade CZ & SK Fans


Dendo11
1 Like 0 Dislike
bez stilesa to neni ono a uz je to cítit v týchto posledných dieloch že už rýchlo rýchlo aby bol konec
User59859006
0 Like 0 Dislike
ahojte dneska je posledna epizoda tak koniec TW tak este bude navzdy tuto miestnost TW Fans
Dendo11
1 Like 0 Dislike
krávodlak
User94163894
0 Like 0 Dislike
Podľa mňa to bude nejaka krava ako bola kate a gerart že budú zabíjať aj tých ktorí nič neurobili pretože sa ma vrátiť aj kate a gerart naspet v tejto polovici serie aspoň podľa traileru na Youtube
Dendo11
1 Like 0 Dislike
jaaa ale zdalo sa mi to také jak keby to stratilo jeden či dva stupienky ked mi rozumíš chcem povedat že po nacistických zrúdách stredovekých vlkodlakoch duchoch kitsune a jazdcoch je jedna obyčajná žena ktorá zabila toho hellhounda puškou a všetci sú takí že už je to zase tu jak ked sa ráno zobudím a povím si zas idem do roboty ale nebudem sa stazovat moc teenwolf je jeden zo seriálov ktorým asi zostanem verný na furt teda prinajmenšom dalších devat epizod
User59859006
0 Like 0 Dislike
ok kto si pozerial novu epizodu 6x11?
Dendo11
0 Like 1 Dislike
raz sa mi vyhodila fotka dylana o briena na fb s titulkom že z dovodu zranenia nahradí zac efron dylana v roli stylesa skoro ma vystrelo až dokal som nepochopil že bol prvý apríl
Dendo11
1 Like 0 Dislike
kdo sa teší na nové diely ?
User13979622
0 Like 0 Dislike
Ja
User57776321
0 Like 0 Dislike
Ja
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.