Blindr
sk cz si en

Zoznamka - Trenčín a okolie


Zoznamka v Trenčianskom kraji.
Martin zit
0 Like 0 Dislike
Nájde sa tu dievča ktoré sa chce zoznámiť? Som normálny 28 ročný chalan . Hľadám babu v približne rovnakom veku. Trenčiansky kraj.
Tobiáš Král
2 Like 0 Dislike
cauky mam 17 som gay a femboy hladam fajn typecka co by dosiel von zamnou si vypit (vino mam cigy dones)🤭
User622141219
0 Like 0 Dislike
Nájde sa tu dievča ktoré sa chce zoznámiť? Som normálny 21 ročný chalan . Hľadám babu v približne rovnakom veku. Trenčiansky alebo žilinský kraj.
Sammy1999
0 Like 0 Dislike
Ahojte , už dlhšie roky sa snažím nájsť si kamarátku s ktorou by som si vedel rozumieť , s ktorou by som chodieval na kávu , časom aj niečo viac no žial neuspešne ,budem rád ak sa tu niekto nájde a nebude jej vadiť to že mám akné ale dá mi priležitosť ukázať jej aký som jej prítomnosti.
Roman2022
0 Like 0 Dislike
Ahoj hľadám ženu na dlhe lízanie a milovanie sa píšte
ripley
2 Like 0 Dislike
Pekny vecer
Martin zit
0 Like 0 Dislike
Viem že som nie práve najkrajší ale aj to skúsim hľadám kamarátku časom viac. Vek od 20 do 3
0. Nechcem byť už sám samota ma ničí
Tomáš 113
0 Like 0 Dislike
Žienka na ranný pokec??
20modelar20
0 Like 0 Dislike
Hladam fajn dievca na fotenie...
User607484498
0 Like 0 Dislike
Ahojte hľadám milú slečnu v mojom veku čo by šla niekedy von, okolie Púchova 😄
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.