Blindr
sk cz si en

Zoznamka - Trenčín a okolie


Zoznamka v Trenčianskom kraji.
User47994932
0 Like 0 Dislike
ahojte
User47971908
0 Like 0 Dislike
Ahojte
som tu nový, no a práve takouto cestou spoznávam rád nových ľudí. Ľudí čo sa vedia inteligentným spôsobom rozprávať a zabávať. Ak by niekto mal záujem len tak z dlhej chvíle pokecať takmer o čomkoľvek rád budem ten človek na druhej strane
User47900217
0 Like 0 Dislike
Ahojte
User40516686
0 Like 0 Dislike
User21278125
0 Like 0 Dislike
nejake mile dievca na zoznámenie 18-24?
User43529327
0 Like 0 Dislike
Ahoj drahý,
Volám sa Wendy Raymond, zo Spojených štátov amerických vojsk, videl som váš profil tu a zdvihol záujem o vás, a ak vám nevadí, že budem rád, aby ste odpovedať späť cez môj e-mail
(misswendyraymond001 at outlook.com)
za účelom výmeny obrázkov a pre lepšie hovoriť.
Vďaka
Wendy Raymond!
..................
Hello dear,
My name is Wendy Raymond, from the United States of American army, I saw your profile here and picked interest in you and if you don't mind i will like you to reply back through my e-mail
(misswendyraymond001 at outlook.com)
in order to exchange pictures and for a better talk.
Thanks
Wendy Raymond!
User37386086
0 Like 0 Dislike
Niaka baba na pokec ?
User44288911
0 Like 0 Dislike
Niaka baba zoznámiť sa?
User20404064
0 Like 0 Dislike
zarobil som ta uz dost penazi link
User43211892
0 Like 0 Dislike
no napíše mi aj nejaká baba ? , lebo čo pozerám samí chlap čo pozerám
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.