Blindr
sk cz si en

Pokecaj - Košice a okolie


Pokecaj o všeličom v Košickom kraji.
User30298479
0 Like 0 Dislike
preco by som si ja mala zrusit ucit ? nik tu nikoho nemota to ty neustale o siris reci po niekolkych miestnostiach spolu s nikcmi tralala drevokocur a podobne je choore tu pisat o niekom koho ani nepoznate vymyslate si rozne pribehy o ludoch co sami tomu aj verite ak mate dake psychicke problemy navstivte odbornika ja vam pomoct neviem alebo sa zamestnajet ak sa nudite a ste bez prace ale niekolko dni uz riecist slniecko a stale dokoloa ti isti je uz chore a udajne ci spisal ze ma drevokocur sleduje po soc sietach rok tak to je uz riadna diagnoza
a este tu vypisujete vulgrane fakt akoze sila
User148428379
0 Like 0 Dislike
Tebe znaju jak ojebavku ludi do pici zato se chycili kec mi daci napisal na slbiecko hned do pici vedeli ze si ojebavka
User148428379
0 Like 0 Dislike
Len sladke reci m devka
User148428379
0 Like 0 Dislike
A nestoji nic kurva
User148428379
0 Like 0 Dislike
Chcete na nu cislo bude svami volat
User148428379
0 Like 0 Dislike
Chod do prace tam do ktorej ani nerobis a ojebavas
User148428379
0 Like 0 Dislike
Vies kopirovat len ?aspon je vidiet ze sa na slniecko chytilo hned a hned napisali ze niesi jediny ktoremu toto spravila si ta do pici pal uz suka jedna
User30298479
0 Like 0 Dislike
preco by som si ja mala zrusit ucit ? nik tu nikoho nemota to ty neustale o siris reci po niekolkych miestnostiach spolu s nikcmi tralala drevokocur a podobne je choore tu pisat o niekom koho ani nepoznate vymyslate si rozne pribehy o ludoch co sami tomu aj verite ak mate dake psychicke problemy navstivte odbornika ja vam pomoct neviem alebo sa zamestnajet ak sa nudite a ste bez prace ale niekolko dni uz riecist slniecko a stale dokoloa ti isti je uz chore a udajne ci spisal ze ma drevokocur sleduje po soc sietach rok tak to je uz riadna diagnoza
a este tu vypisujete vulgrane fakt akoze sila
User50425358
0 Like 0 Dislike
Ty si dobre mimo 😂😂😂😂
User148428379
0 Like 0 Dislike
Chod do .....erika nech vedia vsetci aky si ojevavka ty vole a nemiesaj sa do tohobuz ty si nula beznadejna bez zivota bez nicoho pal do pice
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.