Blindr
sk cz si en

Zoznamka - Prešov a okolie


Zoznamka v Prešovskom kraji.
User561180163
0 Like 0 Dislike
Ahoj nájdem nejaké slečny ktoré hľadajú pomoc niečo ako ubytko plus finančná podpora ?? Sprava
User365131328
0 Like 0 Dislike
Nejaka zienka na pokec?🙂
Philip
0 Like 0 Dislike
Stretko?
Zuzka5556
1 Like 1 Dislike
Volám sa Zuzana. Mam 19 rokov. Na tejto zoznamke som za účelom hľadaní ženy nejakej do trojky so mnou a mojim priateľom. Priateľ má 29 rokov. Foto pošlem oboch do správy ak daná osoba bude chcieť. Samozrejme hneď do toho nechceme ísť ale prvé chceme sa s danou osobou spoznať a tak sme ochotný ísť do trojky. Ak sa tu niekto nájde co ma záujem neváhaj a napíš.
Ema_uuuuu
0 Like 1 Dislike
Ak tu je trans.. napíš mi😉
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Ktora popse alebo sa rada zoznami?? na krase mi nezalezi
maja0208
3 Like 0 Dislike
Krásne nedeľné ránko ludkovia
Philip
0 Like 0 Dislike
Chat?
Sandrakovacova
1 Like 0 Dislike
Popise nekto rp s foto
Nezadany-PO
0 Like 0 Dislike
Ahojte krasne ranko prajem. Je tu nejaka ktora popiše alebo sa rada zoznami?? na krase mi nezaleži Vychod Prešov. Piš budem rad
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.